Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Kalite kontrol

Umarız Hongrun şirket işinde iyi bir başlangıç olabilir ve uzun vadeli bir işbirliği şirketi ile devam edecektir.

—— Sukhraj

Mallarınızı üstün kalitede bu diğer üreticileri ile karşılaştırıldığında. Her zaman ürün kalitesinde inanıyorum.

—— REMESH

Ben sohbet şimdi
qc profili
Longkou Hongrun Ambalaj Machinery Co, Ltd Yüksek ürün kalitesine ve mükemmel satış sonrası hizmete bağlı olarak firmamız, müşterilerimiz arasında büyük bir üne sahiptir. Ürünler tüm dünyaya ihraç edildi ve yerli ve yabancı müşteriler arasında büyük övgü kazandı. Mükemmel satış sonrası servisimiz, müşterilerimize her zaman düzenli teknik desteği garanti edebilir.

1. Üretim ve işletme çalışanları bu süreci kesinlikle takip etmelidir. İhtiyaca göre, çizime göre, standarda göre çalışır. Anlamıyorsanız, açıkça anlamak ve üretim yapmak için sormanız gerekir. İşlem çizimlere ve teknik standartlara göre yapılmazsa, sonuçlar operatörün sorumluluğunda olacaktır. Yeniden işlenen ürünler ödenmeyecek ve üretim gecikmesi iki katına çıkmayacak. Ürünün hurdaya ayrılması durumunda, eşdeğer fiyat, hammaddenin fiyatına göre ödenir. Bu temelde, genel müdür koşullara göre hassas şekilde ele alınacaktır.
2. Uygun olmayan ürünler üretmeyin, uygun olmayan ürünler işleme aktarılmaz ve uygun olmayan ürünler kabul etmez. Yani, kalifiye olmayan ürünler üretmezsiniz, önceki yoldan aktarılan kalifiye olmayan ürünleri kabul etmezsiniz ve kalifiye olmayan ürünleri bir sonraki işleme aktarmazsınız. Önceki yoldan aktarılan ürünün kalitesi kontrol ve kontrol sorumluluğundadır. Kontrol edilmezse, çalışma saatlerinden kaynaklanan kayıp alıcıya aittir.
3. Ürünün izlenebilirliğini sağlayın. Üretim sürecinde, işaretlenecek işlemler vardır ve üreticiler, gereksinimlere tam olarak göre üretim işaretleri yapmalı ve unutulmamalı veya eksik olmamalıdır. Bir kez bulundu, hiç kimse işaretlenmemiş, her seferinde 100 yuan düşülecektir.
4. Üretim standartlarını karşılamak için mevcut işlem fikstür ve göstergelerinin doğruluğunu kontrol edin. Demirbaş ve göstergelerdeki hassasiyet eksikliğinden kaynaklanan atık ve yeniden işleme işlemlerini ortadan kaldırın. Elde edilen ürün hurdaya çıkarma ve yeniden işleme, operatörün sorumluluğundadır. Demirbaş ve göstergelerin doğruluğunun derhal rapor edilmesi gerektiği bulunmuştur.
5. Tam zamanlı personelin ve yönetim personelinin zaman zaman her işlemin rastgele denetimine kadar denetlenmesi, kalite sorunlarının operatörü derhal yeniden çalışmaya zorladığını tespit etti. Büyük kalite sorunları derhal fabrikaya bildirilmelidir.
6. Kaliteyi önlemek ve kontrol etmek için, tam zamanlı denetçiler üç üye ve üç çete olmalıdır. "Üç üye", kalite denetçileri ve kalite destekleyicileri, teknik danışmanlar, "üç." “Çalışanların kötü ürünlerin nedenlerini tespit etmelerine ve analiz etmelerine, çalışanların önce kalite fikirlerini geliştirmelerine ve kalite sorunlarını çözmelerine yardımcı olmalarına yardımcı olun”.
7. Üretim sürecinde herhangi bir zamanda ortaya çıkan hatalı ürünler (iadeler, hurdalar, malzemeler, kusurlar) zaman içinde işaretlenmeli ve izole edilmelidir.
7.1 Onarılan ürün onarıldıktan ve kontrol edildikten sonra, bir sonraki işlemde işlenmeye hazırdır.
7.2 Atık ürün işaretlenmeli (yazılı) ve daha sonra işlenmesi veya atık alanına aktarılması için orijinal işleme geri gönderilmelidir.
7.3 Geri dönüşüm sarf malzemeleri, denetçi geri dönüşüm işaretini damgalar ve işlemeye devam etmek veya bitmiş ürüne transfer etmek için orijinal işleme geri döner.
7.4 Hatalı ürünlerin çıktı değerini saymaz ve hatalı ürünleri ayrı ayrı ekleyerek, üretim sürecinde yalnızca nitelikli ve onaylanmış geri ödeme malzemelerinin geçmesine izin verilir.
8. Operatör daha fazla düşünmeli ve üretim süreci üzerinde düşünmelidir. Sürecin kalitesini ve ürünlerin kalitesini pekiştirmek ve iyileştirmek için rasyonelleştirme önerileri sunan operatörler için, fabrika genel müdürü rapor için genel müdüre rapor verir ve malzeme ödülleri.

Sertifikalar
 • Çin Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:CE Certification

  Sayı:0E160202.LHP0Q03

  Yayımlanma tarihi:2016-02-01

  Bitiş tarihi:2021-06-01

  Kapsam/Aralık:Paper Pulp Molding Production Line

  Tarafından verilen:Shanghai OVI Information Technology Co., Ltd.

 • Çin Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:CE Certification

  Sayı:0E160202.LHP0Q03

  Yayımlanma tarihi:2016-02-01

  Bitiş tarihi:2021-02-01

  Kapsam/Aralık:Plastic foamed product production line

  Tarafından verilen:Shanghai OVI Information Technology Co., Ltd.

 • Çin Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd. Sertifikalar

  Standart:The Authentication Certificate of Quality Management System

  Sayı:05314Q21622R0M

  Yayımlanma tarihi:2014-08-01

  Bitiş tarihi:2017-07-31

  Kapsam/Aralık:The production and sales of packaging machinery equipment (egg machine production line, PE foam cloth equipment)

  Tarafından verilen:Beijing NGV Certification Centre Inc

İletişim bilgileri
Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Doris zhou

Tel: 0086-13081645718

Faks: 86-0535-8573299

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)